Hero

27. října 2014 v 19:30 | Bravery |  Larry
ahojky, dnes tu mám pro vás další povídku a asi na dlouhou dobu poslední, pravděpodobně nebudu mít čas přidávat, nevím, neumím věštit budoucnost, no, já celkem doufám, že ten čas budu mít a co nejdřív napíšu nebo přidám další moji jednodílovku.
K příběhu, je to Larryovka, kterých tady bude převážně dost, vyskytuje se tam krev a já opět doufám, že se bude líbit, budu ráda za upřímný názor.

SONG: https://www.youtube.com/watch?v=RDpF98c0HJY#t=217
Křičel jsem, nebylo mě slyšet, bylo to, jako kdybych křičel do prázdna, já se však o samotě nenacházel, mé vyhublé paže obepínaly dvě silné ruce, které mě drželi pevně, abych nemohl utéct nebo zasáhnout.
Na rtech jsem měl nalepenou černou pásku, v očích slzy. Viděl jsem ho tam, ležel na zemi, zatím co mu druhý muž dával pěstí do obličeje. Mé boje o osvobození ze stisku ustoupili, když jsem ucítil prudkou bolest v mém hrudníku.
První úder. Silná palčivá bolest udeřila do mého hrudníku, blízko srdce. Cítil jsem se slabý, slíbil jsem mu vše a teď je on ten, který trpí, i když trpím i já, psychickou bolestí, která mne upaluje zaživa. Vidět ho, jak je neschopen bojovat, protože vyčerpal poslední kousek své síly. Miluji ho, tato láska je opětovaná, ale stále jsem já ten, který tohle vše způsobil.
Drhý úder. Chtěl se mi jen oplatit, chtěl vědět, jak budu trpět, také jo, trpím, ale vím stále, že on víc. Ublížit mně by byl malý trest, on to má vždy vymyšlené, ubližuje mé milované osobě a chce, abych to viděl.
Třetí úder. Viděl jsem to, viděl jsem, že Harry nemůže, je na pokraji všeho, Jack ho nechal ležet a přešel ke mně. Vzal mou bradu mezi palec a ukazováček a pozvedl ji. Zahlédl jsem v jeho očích radost z úspěchu, ale myslím si, že on v mých viděl nenávist a bolest.
"Doufám, že jsi spokojený, protože v této věci mi bylo ctí," plivl mi do obličeje a lehce poukázal na Harryho, ležícího na zemi, v klubíčku, aby se uchránil, "jdeme, chlapy, tady jsme skončili. Louisi, pro příště si dávej pozor." Jakmile to dořekl, stisk mých paží povolil a já spadl na kolena do pomalu tvořící se kaluže krve.
Odtrhl jsem si pásku ze rtů a položil Harryho hlavu na můj klín.
"Harry, mluv se mnou, Harry," zašeptal jsem a odhrnul mu pár spadlých kudrlinek z čela.
"I can be your hero," zašeptal ztěžka a zavřel svá víčka… 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Karin Karin | 9. ledna 2017 v 21:29 | Reagovat

Jack je pěkný hajzl. :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama