I can't do it!

27. listopadu 2014 v 20:00 | Bravery |  Larry
Jsem zpátky s další nepovedenou povídkou, asi se vám líbit nebude, mě se nelíbí, ale i tak mi příjde ta představa strašně cute, obrázek s tím moc nesouvisí, ale i tak je cute. Enjoy it!


Lehce přiložil levou nohu na povrch ledu, a když se pevně dlaněmi uchytil bariér, položil na povrch i svou druhou nohu.
Svojí pravou rukou se stále přidržoval bariér a levou se snažil trochu popojet, při tomto pokusu se však lehce zakymácel, a tak opět své ruce přiložil na plastovou bránu.
"J-Já to nedám, byl to blbý nápad," zadrkotal pomale a svůj stisk zesílil.
Odpovědí mu byl však jen potlačovaný smích, nesoucí se od staršího z chlapců. Pocítil dlaně na jeho bocích, a když zjistil, že za ním stojí jeho přítel, nervózně se pousmál.
"Zvládneš to," usmál se na něj a pod návalem chladna se z jeho úst vznesl obláček, který se vytvořil díky jeho teplému dechu.
Brunet vzal do rukou dlaně svého přítele, pomalu ho pootáčel, až stáli, opření o svá čela. Položil jeho ruce na vlastní ramena, své dlaně položil na kudrnáčovy boky a pohlédl mu hluboce do očí.
"Odraz se levou nohou a snaž se popojet," pošeptal, a tak, jak mu brunet řekl, kudrnáč udělal, ale jakmile jen lehce kudrnáč popojel, brunet ho chytl pevněji za boky a jel s ním pomalu dál.
"Louisi, já jedu, já nepadám," na Harryho tváři se objevil zářivý úsměv a stále pohledem sjížděl na své nohy a zpátky do Louisova obličeje, na kterém pohrával šťastný úsměv.
"Jsi šikovný, Harry, jsi velmi šikovný, můj milovaný Harry," usmál se a jedním pohybem bruslí pohyb obou zastavil.
Louis se lehce naklonil k Harryho obličeji a na rty mu vtiskl malý polibek, jako pochvalu. Kudrnáč však nesouhlasně zabručel a sklopil pohled.
"Věci nejsou zadarmo, musíš si je zasloužit," zašeptal mu Louis do ucha a pustil Harryho boky.
Harry se pod ztrátou opory lehce zakymácel, ale jakmile zjistil správnou polohu jeho bruslí, opět se mu na tváři rozlil spokojený úsměv.
Chtěl si to zasloužit. Odrazil se lehce levou nohou, přesně tak, jak mu Louis před chvíli radil, a snažil se popojet kousek po ledě. Chvíli mu to šlo, ale jakmile se začal soustředit na Louisovo tleskání, přestal kontrolovat své nohy, které se do sebe zamotaly, a on se octl na silném ledě.
"Bože můj, Harry, jsi v pořádku," smích doléhal až k němu, a když si na daný led sedl, zahlédl Louise, jak se sklání kousek nad ním a s nastavenou dlaní čekal, až se jí kudrnáč uchopí.
Pomohl mu vstát a přitáhl si ho za pás k sobě. Harry sklopil zrak k ledu a smutně ohrnul spodní ret.
"Nezasloužím si pochvalu, zkazil jsem to," zašeptal a přitulil se víc k jeho teplé hrudi
Louis si s úšklebkem vzal Harryho bradu mezi prsty a zvedl jeho pohled, aby si navzájem dívali do očí: "Samozřejmě, že zasloužíš," usmál se a přitáhl si ho do hlubokého polibku.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jamie Montek Williams Jamie Montek Williams | Web | 2. prosince 2014 v 21:50 | Reagovat

Proč si to vždycky nejprve přečtu na lb, a pak až tady? A proč je to tak hrozně cute? A proč mám pocit, že na lb zveřejňuješ pod jiným jménem?

2 Karin Karin | 9. ledna 2017 v 21:40 | Reagovat

Roztomilé. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama