Just try it

8. března 2015 v 14:46 | Bravery |  Larry
Ehm, nevím, co bych vám mohla říct, možná, nebyly nápady? Jo, asi nebyly nebo spíše byly, ale s blížícími příjmačkami na střední školy se toho na mě vrhá, čím dál víc a já nestíhám ani chodit ven Takže doufám, že mi odpouštíte a budu ráda za upřímné komentáře. :)

Chlapec nervózně popošlápl na místě a poté svůj pohled opět stočil ke dveřím školy. Čekal, až se dřevěné dveře otevřou a ze školy začnou vycházet žáci s odpoledním vyučováním. Svou tašku si na rameni lehce poupravil a svůj pohled tentokrát stočil na hodinky, které měl nasazené na ruce.
Vyučování skončilo, kudrnatého mladíka v tom přesvědčil zvonek, kterého, když nabíral mohutnosti, bylo slyšet i venku před budovou.
Ze dveří začali vycházet první žáci, kudrnáč se trochu přisunul ke vchodu, kde vyhlížel jen jednoho mladíka a toho s vlasy barvy tmavého kaštanu a zorničkami, které se matně podobaly kouřovému smaragdu. Zahlédl již spousty lidí vycházejících ze dveří, ale ani jeden člověk se nepodobal jeho příteli.
Když dav lidí opustil areál školy, klesl mladík vyčerpaně na školy, vedoucí do budovy.
"Hazza," rozezněl se za ním zvonivý hlásek a jakmile ho pořádně zpozorněl, vyskočil a rozběhl se svému milenci do náruče.
Zabořil svou bradu na místo vedle ramene a nos se snažil aspoň polovičně zabořit do jeho kadeří a nadechnout se brunetovi každodenní vůně.
"Půjdeme domů, Harry," zašeptal mu brunet do ucha a zmírnil stisk jeho drobného těla.
Harry šťastně přikývl, a jakmile sešli schody, propletl s brunetem své hubené prsty. Svou hlavu položil na jeho rameno a užíval si každé sekundy, kterou strávil v jeho blízkosti.
Louisova ruka se však z té jeho vysmekla a rukou zamířil ke své kapsy, kde schovával balíček cigaret. Harry se falešně usmál, a když zastavil jeho přítel, zastavil i on.
"Ty víš, že to nemám rád, Lou, ale přesto to děláš," promluvil tiše Harry, když před ním Louis zapálil zapalovač, který si přiložil k tyčince, kterou svíral mezi rty.
"Neměl bys být ten, který poučuje, měl bys to zkusit taky," zašeptal Louis a vydechl obláček kouře, který se nad ním rozplynul.
Harry hned nad jeho větou však zakroutil záporně hlavou: "N-Ne," vykoktal zmateně a na obranu před sebe vztyčil své ruce.
"Kdybys mě miloval, zkusil bys to," pousmál se Louis a tyčinku opět vložil mezi rty.
"A-ale já tě miluji," stál si za svým Harry, svaly na rukou povolil a přistoupil o krok k Louisovi.
"Tak tedy," Louis vydechl další obláček kouře a svou ruku s cigaretou natáhl blíž k Harryho ústům, "tady máš."
Harry svými roztřesenými prsty vzal cigaretu mezi prostředníček a ukazováček a čekal na další Louisovy pokyny.
"Vlož si cigaretu do úst a lehce popotáhni," usmál se Louis a upřeně sledoval Harryho, jak si s tím podaří.
Kudrnáč se rozhodl daný pokyn splnit, vložil si tyčinku mezi polštářky svých rtů a popotáhl, jenže jeho popotáhnutí bylo hodně silné a on začal kašlat, až ho Louis musel lehce poklepat po zádech, aby pobral dech.
Když se vzpamatoval, začal kroutit záporně hlavou a cigaretu začal Louisovi opět podávat do rukou.
"Ne, Hazz, zkus to ještě jednou, ale teď už potáhni opravdu lehce," Louis pohladil Harryho lehce po zádech, aby ho aspoň na chvíli uklidnil.
Harry se rozhodl to zkusit ještě jednou, cigaretu opět vložil mezi rty, ale tentokrát se snažil popotáhnout jen krátce, povedlo se mu to, cítil, jak kouř postupuje k jeho plicím a začíná je pomalu a jistě ničit, cigaretu oddálil a zbytek dýmu vydechl.
"A to jsi ještě nezkusil alkohol," pousmál se Louis, když si všiml Harryho spokojeného výrazu, přistoupil k němu blíž a věnoval mu slabí polibek na jeho popraskané, ale i přesto nadýchané rty.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kris Kris | E-mail | Web | 22. března 2015 v 12:18 | Reagovat

Musím se přiznat, že vážně moc zbožňuju tvé povídky.:) Vždy mají něco do sebe a jsou i dosti poučné.
V tomhle případě je Louis neuvěřitelnej hajzl, nesnášim manipulativní lidi.
Kam na takový úžasný nápady jen chodíš? ❤

2 Karin Karin | 19. ledna 2017 v 13:01 | Reagovat

Louis jej pěkně zneužívá. ???

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama