Červen 2015

Past and present - PROLOG + INFO

22. června 2015 v 8:00 | Bravery |  Past and present
Hi, mám tu pro vás překvapení. Mám zde 2 povídky za dva dny, gratuluji si a tohle je také moje druhá vícedílná povídka an tomto blogu. Everything is disabled trochu pozastavuji, protže si potřebuji ověřit fakty o prostředí a situaci, o kterých se má v povídce jednat.
Ještě něco, tohle je můj dárek vám k mým narozeninám, takže si to užijte. ;) Trochu k povídce, když mě napadala, neměla být vůbec o tom, o čem je teď, takže to bude vlastně moje první povídka na takovéhle téma, doufám, že to nezkazím.
Enjoy. xx

Time and Space

21. června 2015 v 12:37 | Bravery |  Normal
Hi, jsem tu s novým pokusem, jak jste mohli zjistit, zkouším povídky na seriál Doctor Who, no, jak bych to mohla napsat, nejde mi to, a tak prosím, abyste do komentářů napsali, co bych měla při další povídce na tohle téma změnit.
P.S. Měo to být s 10. Doctorem, ale koukněte na Matta, to je... no, prostě si můžete představovat jakýhokoliv Doctora budete chtít.
P.P.S. Je to moje slohovka do školy, měli jsme téma: Připadám si jako mimozemšťan, tak mě jako první napadlo tohle.
P.P.P.S. Věnováno všem, kteří tento seriál sledují. :)

Roller coaster

11. června 2015 v 15:03 | Bravery |  Larry

Hi, poslední dobou mám náladu na psaní povídek, a tak jsem jednu i napsala. Chtěla bych ji celou věnovat Kris, protože jsem jí prostě chtěla poděkovat za hrozně milý komentáře k mým hrozným povídkám.
Takže, Kris, moc ti děkuji za všechny tvoje komentáře a teď už asi víš, porč jsem se tě ptala na tvoji oblíbenou bromanci. :) I když ti za to všechno děkuji úplně hroznou splácaninou, i tak jsem ti hrozně moc vděčná za všechno, děkuji moc. :3