Past and present - PROLOG + INFO

22. června 2015 v 8:00 | Bravery |  Past and present
Hi, mám tu pro vás překvapení. Mám zde 2 povídky za dva dny, gratuluji si a tohle je také moje druhá vícedílná povídka an tomto blogu. Everything is disabled trochu pozastavuji, protže si potřebuji ověřit fakty o prostředí a situaci, o kterých se má v povídce jednat.
Ještě něco, tohle je můj dárek vám k mým narozeninám, takže si to užijte. ;) Trochu k povídce, když mě napadala, neměla být vůbec o tom, o čem je teď, takže to bude vlastně moje první povídka na takovéhle téma, doufám, že to nezkazím.
Enjoy. xx

Jeho ruce mu položil lehce na jeho boky a začal se společně s ním vlnit do rytmu hudby, pohlédl mu do jeho očí, ve kterých se mihla jiskra vášně. Přitáhl si jej blíž, ruku přesunul na temeno partnerovy hlavy a přitáhl si jej do hlubokého polibku. Jejich vášnivé polibky se změnily ve vášnivé líbání a oni stále omámení rytmem hudby si dokazovali pouto, které k sobě chovali.
"Vem si mě," zašeptal mu přítel do rtů a on lehce zasténal pod představou.
Sluneční světlo prosvítalo přes záclony na velkém okně a probudili ze spánku mladíka, který pomalu otevřel své oči. Porozhlédl se po pokoji, ale zrak se mu zarazil na zvedené peřině v oblasti rozkroku, opět ten stejný sen, opět o něm. Rukou zajel pod peřinu a jemně pohladil jeho erekci pod cílem svůj rozbouřený rozkrok uklidnit.
Pokojem se však hned na to rozeznělo zvonění telefonu, otočil hlavu, aby na něj pohlédl, volal on, kluk z jeho snů i skutečnosti. Telefon vzal do ruky a zmáčkl zelené sluchátko.
"Stane?" ozvalo se z telefonu.
"Louisi?"
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kris Kris | E-mail | Web | 22. června 2015 v 22:46 | Reagovat

Jestli máš narozeniny, tak všechno nejlepší! Hodně štěstí, zdraví, lásky, spokojenosti... prostě všeho, co si přeješ. xx
Tahle povídka vypadá dobře. Ne, že by od tebe něco vypadalo dobře... ale, sakra, vidíš, co děláš? Ztracím se ve vlastních slovech!
Nechápu, jak to děláš, ale znovu jsi ze mě určitě udělala závislou, a to to je jenom pár vět! Chtěla bych umět tohle kouzlo taky. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama