Roller coaster

11. června 2015 v 15:03 | Bravery |  Larry

Hi, poslední dobou mám náladu na psaní povídek, a tak jsem jednu i napsala. Chtěla bych ji celou věnovat Kris, protože jsem jí prostě chtěla poděkovat za hrozně milý komentáře k mým hrozným povídkám.
Takže, Kris, moc ti děkuji za všechny tvoje komentáře a teď už asi víš, porč jsem se tě ptala na tvoji oblíbenou bromanci. :) I když ti za to všechno děkuji úplně hroznou splácaninou, i tak jsem ti hrozně moc vděčná za všechno, děkuji moc. :3

Tichou hokejovou arénou se rozeznělo otevření velkých dveří, ze kterých vyjel vozík tlačen mladíkem. Na vozíku seděl mladík, který s potěšeným úsměvem sledoval okolí, které znával, ale musel ho opustit.
Brunet s vozíkem popojel k vjezdu na led a vozík zapřel, aby se náhodou vozík nerozjel.
"Zlato, jsi připravený?" zašeptal mladíkovi na vozíku a políbil jej do vlasů.
"Bojím se, Lou, mám strach." Pohlédl na staršího nad sebou a lehce se pousmál.
"Jsem tu s tebou, společně to zvládneme." Chytl jej za dlaň, poklekl, aby mu mohl pohlédnout zpříma do očí.
"Budeš tu se mnou?" usmál se a pohlédl do brunetových modrých očí, ve kterých se v každé chvilce ztrácel.
"Vždy," oplatil mu úsměv a přitáhl si jej jemně za temeno jeho hlavy k polibku, slabém, ale procítěném.
Brunet poklekl k jeho nohám a zkontroloval správné uvázání Harryho bruslí. Poté mu lehce kývl, že může pomalu vstát a chytl jej pro jistotu lehce za loket.
Kudrnáč položil svoji levou nohu na černou podložku, která byla umístěna přesně před vstupem na chladnou plochu ledu. Jakmile ji tam položil, následovala ji druhá noha, u ní ale musel brunet svůj stisk zesílit, jelikož se Harry zakymácel.
Kudrnáč opatrně přenesl svoji váhu na svoje nohy, které moc tu váhu nezvládali a on se jemným výkřikem opřel o svého přítele, stojícího u jeho boku.
"Nechceš si opět sednout?" zašeptal mu Louis do ucha starostlivě a snažil se najít lepší pozici, jak podržet kudrnáče.
"N-e, zvl-zvládnu to, Louisi," vydechl těžce a poznačil Louisovi, že chce pokračovat ke svému cíli.
Udělal první krok, s pomocí ho zvládl a hned, jakmile druhou nohou došlápl, pokračoval dál, chtěl už stát na pro něj velice známém ledě.
Dělil jej už jeden krok, aby dosáhl ledu, chytl se opatrně bariér a vstoupil na led, následován jeho přítelem.
Opět pocítil osvěžující pocit, pocit, kdy věděl, že sem patří, že tady je to, za co stálo bojovat, že na tom místě jsou dvě věci, pro které bojoval, pohledem sjel ke svému příteli, který stál po jeho boku ve všech těžkých chvílích, pro něj bojoval.
Pokusil se popojet, lehký posun jeho nohy po vrstvě ledu do něj dodal energii a on se pokoušel pokračovat dál, stále do jeho chodidel vystřelovala bolest, ale on věděl, že to vše zvládne, zvládne to pro všechny, kteří ho v tomto podporovali. Zvládne to pro Louise.
Znovu popojel, vypadalo to, že silnější odraz zvládne, ale jeho nohy pohyb nezvládli a on padl k zemi. Arénou se rozezněl výkřik Harryho jména. Louis, který neměl na nohách brusle opatrně doběhl k ležícímu příteli.
"Harry, jsi v pořádku, sluníčko," opatrně se k němu sklonil a usmál se na Harryho, když zjistil, že se mladík lehce směje.
"Zvládl jsem to, Louis, zvládl jsem to, co jsem chtěl zvládnout, zvládl jsem to," usmíval se na svého přítele, "děkuji."
Brunet mu stále úsměv oplácel a přitáhl si jej do procítěného polibku.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kris Kris | E-mail | Web | 12. června 2015 v 21:46 | Reagovat

Proboha, stačilo by prosté děkuju! :) Vážně, vůbec nemáš zač, já to dělám ráda, svými povídkami sis mě rychle omotala okolo prstu. :)
A neříkej tomuto skvostu splácanina, nebo si tě najdu! Opravdu, strašně moc děkuju za něco tak krásného, jako je toto dílo, vehnalo mi to slzy do očí. :)
Zpracovala jsi to úžasně citlivě a mě dochází slova. Snad je někdy dostatečně pro tvou tvorbu najdu. Každopádně bych hýřila samými superlativy. :)
Strašně moc ti ještě jednou děkuju. <3

2 Miki Miki | Web | 14. června 2015 v 22:19 | Reagovat

Tolik roztomilosti v tak málo slovech. :3 Jak ty to děláš, prosím tě? Taky bych to chtěla umět. :)

3 Karin Karin | 19. ledna 2017 v 13:08 | Reagovat

Krása.********** :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama