Červenec 2015

Drunk

21. července 2015 v 18:30 | Bravery |  Normal
Hi, jsem tu s novou povídkou, která asi moc nedává smysl a bohužel není boyxboy, ale normal, ale je zase, jak říká samotný nadpis a název povídky: Drunk a já miluji jakékoliv povídky na toto téma, i když já se tak mistrovsky nevyjádřila, je to pěknej hnus ta povídka, přidám ji sem, abyste na ni mohli svalit palbu kritiky. Všechny části na sebe chronologicky navazují, nejsou to žádné skoky do minulosti, prostě jsem ty detaily přeskočila. A taky je tahle povídka hodně krátká.
ještě něco, můžete si v té povídce představovat kohokoliv, není o na určitou osobu. (Já v tom vidím Louise, i když, no, prostě ta vidím Louise.)
Enjoy.

Past and present - 1. DÍL

8. července 2015 v 21:03 | Bravery |  Past and present
Hi, guyz. Jsem tu po dlouhé době s novým dílem, který, no, nevím, není takový, jaký jsem si představovala, ale nějak mě to psaní dneska chytlo. Užijte si ho a vážně budu ráda za úplně každý komentář.

Kris
, jako kdybych se já neztrácela u všech tvých povídek ve vlastních slovech. Závislá? Neřekla bych. A moc děkuji za tvoje přání k narozeninám. Tenhle díl je pro tebe, i když jsem ho zkazila.