Past and present - 1. DÍL

8. července 2015 v 21:03 | Bravery |  Past and present
Hi, guyz. Jsem tu po dlouhé době s novým dílem, který, no, nevím, není takový, jaký jsem si představovala, ale nějak mě to psaní dneska chytlo. Užijte si ho a vážně budu ráda za úplně každý komentář.

Kris
, jako kdybych se já neztrácela u všech tvých povídek ve vlastních slovech. Závislá? Neřekla bych. A moc děkuji za tvoje přání k narozeninám. Tenhle díl je pro tebe, i když jsem ho zkazila.

"Bro, kde jsi byl?" Vrazil do Stana Louis a uzavřel jej ve svém přátelském obětí.
Stan hned ucítil vůni jeho kolínské, kterou na něm přímo zbožňuje. Jak rychle se ale do blízkosti jeho těla dostal, tak rychle i zmizelo. Louis vzal skate, který měl položený na zemi pod paži a z kapsy od svých džín vytáhl pomačkanou krabičku od cigaret a Stan jej doplnil zapalovačem, umístěným v kapsy od jeho motorkářské bundy.
Jednu cigaretu předal Stanovi a druhou položil mezi rty a poté ji zapálil.
Společně s cigaretami v ruce a beze slov dorazili ke škole, hned jak vešli do budovy se školou rozezněl zvonek a oni věděli, že opět přijdou pozdě a jim to opět bylo vcelku ukradený.
"Tomlinsone! Lucasi! Jak si můžete dovolit 2 minutové zpoždění? Jaká bude vaše výmluva tentokrát, opět došly cigarety, nebo co?" křičela na ně jejich protivná třídní učitelka, hned, jak se uráčili vstoupit do třídy.
"Ne, jen jsem potřeboval vyhulit, tak mi Stan udělal malou službičku, že, Stane?" usmál se Louis a poplácal Stana po zádech, ten se na něj, ale jen zaraženě podíval.
"Bože, vy jste prasata, sednout a jakmile si nachystáte věci, Tomlinsone, uračte se prosím přejít k tabuli." Práskla třídní knihou o stůl a poukázala na jejich místa.
Oba mladíci, jeden vysmátý a druhý zaražený, se přemístili k lavici a hned, jak se Louis ze své židle zvedl a vyrazil k tabuli, Stan měl nutkání zvednout ruku.
"Ano, Lucasi?" zeptala se otráveně učitelka.
"Mohu jít prosím na záchod?" zeptal se mile a k tomu také použil svůj úsměv.
"Nejprve přijdete pozdě a teď chcete odejít na záchod?" vykřikla a pohlédla na Stana, který na ni hleděl s obrovskou prosbou v jeho očích, "pro jednou." Oddechla a ukázala na dveře.

Hned, jak Stan dorazil do kabinky, si rozepl zip od svých džín a stáhl si je až ke kotníkům, společně s boxerkami. Jeho rozbouřený rozkrok o sobě dal vědět a to jen kvůli dokonalém zadku jeho kamaráda. Vždy se mu to stávalo a tohle musel pro svůj penis udělat, zavřel oči, přejel lehce přes jeho úd a začal si představovat, že mu to vše dělá jen Louis.

"Ty máš problémy s čůrákem nebo proč jsi zase odešel na záchod?" zašeptal mu do ucha Louis hned, jak jsem vrátil, konečně aspoň trochu uvolněný.
"Já nevím, prostě se mi chtělo, no, nebudeš mě soudit za to, že potřebuji jít na záchod, ne?" odpověděl mu s nezájmem Stan a radši odemkl obrazovku svého telefonu, na tapetě byl on s Louisem, i louis měl tu fotku na své tapetě.
Nerozluční, blázniví kamarádi, takhle se ti dva popisovali, ale opravdu nerozluční?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kris Kris | E-mail | Web | 12. července 2015 v 17:51 | Reagovat

Promiň, že jsem to neokomentovala dříve, ale byla jsem pryč, snad ti to teď vynahradím.:)
V první řadě si strašně moc vážím tvého věnování, protože tahle povídka se stává mou srdcovkou, mou slabostí.:)
Opravdu to pro mě moc znamená.❤
Stanovi ten zmatek nezávidím, měl by si to v sobě urovnat, chlapec jeden. :D
"Ty máš problémy s čůrákem nebo proč jsi zase odešel na záchod?" -> tahle věta mě totálně dostala, moje bránice dostala zabrat, to se nedělá:(
Jenže ta poslední, zvýrazněná kurzívou... ta mě zase uzemnila. Nutně potřebuju další díly, abych věděla, co bude dál. Proto doufám, že ten následující bude co nejdříve. xx

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama