Srpen 2015

Past and present - 3.DÍL

25. srpna 2015 v 17:51 | PauliaJan |  Past and present
Hi, jsem tu, opět, nedám pokoj, vlastně, kdo by navštěvoavl tuhle stránku, no, spíš bych potřebovala znát váš názor, na všechno, co je na tomhle blogu, na tenhle blog.
V téhle povídce se vše mění a já mám pocit, že nebude moc dlouhá, jako normálně, moje povídky totiž většinou nepřesáhnou ani 10 dílů, prostě mi nejde psát víc, většinou jsou to krátkodílný povídky, nemohla bych psát 30 dílů, to ke mně nejde, protože bych potom měla pocit, že se tam děje všechno pořád dokola a nedává to smysl.
Kris, jediná komentující osůbka, děkuji. ♥ Já prostě nevím, jak reagovat na tvoje komentáře, vždycky mě dostanou a já prostě nevím, co na ně říct, takže jen... doufám, že se ti tenhle díl bude líbit, i když je opět divný, jiný.
A ještě něco k té poslední jednodílovce, nerada dělám pokračování, ale kdybys chtěla. :D ily ♥

Unfortunate

19. srpna 2015 v 17:37 | Bravery |  Slash
Hi, jsem tu opět, dost brzo a mám taky pocit, že se tady dlouhou dobu potom neobjevím, ale to nevadí. Jde o tuhle povídku, víte o mně vůbec něco? Nejspíš ne (pokud nejste stalkeři a něco jste si o mně nenašli), nechci vám teď říkat fakta o mně, ale zkusím dát najevo něco povídkou.
Abych vám řekla pravdu, celá tahle povídka se stala mě, (dobře, po téhle povídce mě přestanete navštěvovat, pokud to vůbec někdo navštěvuje) takže ano, je podle skutečné události, a proč je v té verzi, kterou můžete vidět na úvodní fotce? Protožemi tahle verze připomíná míň skutečnost.
A proč to sem vůbec píšu, protože se stím potřebuji svěřit, nebaví mě to dusit v sobě a určitým způsobem mi to pomohlo, když jsem dopsala poslední větu.
Omlouvám se, bude to opět pěkně divné dílo a tedy čekám, že to bude asi naposledy, co se dočkám nějakých čtenářů.
Přeji příjemné čtení. Always, Bravery. xox

Past and present - 2.DÍL

18. srpna 2015 v 13:45 | Bravery |  Past and present
Hi, asi po měsíci a půl jsem zde s novým dílem. Je slabý, (jako všechny) ale líbí se mi poslední scéna, ok, no, jo, líbí, protože to... protože, spoilery. A tu počáteční scénu mi odpusťte, neumím to, promiňte.
Kris, no, není úplně nejdříve, ale je a ta věta se mi taky líbila, a když jsem to vymyslela, taky jsem se smála.
A ta poslední věta, tady je zvrat, doufám, že se ti bude ta splácanina líbit. :)