Biology trip

8. listopadu 2015 v 19:24 | Bravery |  Nouis
Hi, no teda, narozeniny tento bog měl koncem října a já narozeninovou jednodílovku přidávám až teď, výborné, no, i tak, moc se mi k tomu psát nechce... jenom, pokračování nebude. :)
Enjoy. xxSledoval jej, každý pohyb, který udělal, každý nádech jeho hrudi, prohlížel jsi jeho kadeře, které se v lehkém vánku třepily do stran, hleděl do jeho očí, které jej sledovali a nehodlali uhnout pohledem.
Přednáška učitelky ale pokračovala, tak raději své pohledy upoutali opět na ni, která ukazovala fotky živočichů, většinou hmyzu, které budou následně hledat.
"Vytvořte dvojice," následoval pokyn od druhé z učitelek a všichni se rozběhli ke svým kamarádům, blonďák, ale neměl ke komu, jen postával na místě a čekal na člověka, který ze všech zbude.
"Nialle, můžu za tebou do dvojice," vedle něj se ozval zvonivý hlas a on se za ním hned otočil, vedle něj stál Louis, brunet, který jej před pár minutami zaujatě pozoroval.
"P-proč zrovna s-se mnou?" vykoktal ze sebe a pohlédl na Louisovy kamarády, kteří postrádali svého čtvrtého člena.
"Nelíbilo se mi, jak jsi tady postával sám," objal ho kolem ramen a přitiskl si jej blíž k němu.
Niall se jen pousmál a sledoval Louisovy kamarády, kteří už zpozorovali svého kamaráda vedle někoho, s kým by byla ztráta času promluvit jen jediné slovo, říkali mu to.

Dvojice zahájily svou práci a zkoumaly okolí lesa, ve kterém se nacházeli. Louis s Niallem procházeli les a vypadali se svými zápisy zatím jako nejlepší dvojice, rozdělili si úkoly, Niall jako blázen do biologie hledal daný hmyz a Louis jeho nálezy zapisoval do listu, který jim učitelky přidělili.
"Louis, další nález, ale podívej, tenhle je extra krásný, Babočka paví oko, neboli… počkej, vzpomenu si… Inachis io, vypadá krásně," žasl Niall nad motýlem, který oblétal květiny na menší mýtině, zatímco Louis jej z povzdálí sledoval, opřený o strom, zaujat Niallovým znalostmi.
"Už zapisuji," vykřikl po chvíli Louis, jakmile se vzbudil z menšího transu a pro sebe se uchechtl.
"Pojď se podívat, Louisi, prosím," prosil jej Niall jako malé dítě, rychle se otrkal a s Louisem se dal v pohodě do řeči, rozuměli si navzájem.
"Už letím," odstrčil se s úsměvem Louis od stromu a přešel k němu.
"Je nádherný," vydechl Niall a snažil se napřáhnout ruku k motýlu, který mu na ni po chvíli usedl, "takhle je ještě krásnější." Prohlížel si ho Niall se zájmem.
Louis jeho slova nevnímal, sledoval spíše jen jeho rty a mimiku jeho obličeje, blonďaté vlasy, které zářily v denním světle a na chvíli se poddal pocitu jej políbit.
"Je krásný," zašeptal tiše Louis, a jakmile zahlédl Nialla, který se na něj otočil, vykouzlil na tváři zářivý úsměv.
"Odletěl… škoda, jdeme dál," Niall se na chvíli zamračil, ale poté hbitě popadl Louisovu ruku a popošel dál, po pár metrech ale stisk povolil a svou ruku zase stejně rychle dal zpátky k tělu.
"P-promiň, Louisi, já tě nechtěl chytnout, byl to, dá se říct, reflex, omlouvám se," začal se omlouvat a nejistě se vrtěl ze strany na stranu.
Od Louise se jen k němu dostalo slabé uchechtnutí. Poté pocítil na své tváři Louisovu ruku, následovanou jeho rty přitisknutými na ty Niallovy. Slabě je o sebe otíraly. V Niallovi se smísily pocity a pomalu se poddával jedinému pocitu, lásce, kterou k Louisovi již dlouhou dobu cítil.
Přerušení nastalo, ale ve chvíli, když zaslechli výkřik jednoho z Louisových kamarádů.

Máte mě rádi, já to vím, já vás taky. :)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kris Kris | E-mail | Web | 13. listopadu 2015 v 21:34 | Reagovat

Awww, tohle je Nouis! Nouis od tebe, to je úplná bomba.❤
Školní prostředí většinou nabídne dost atraktivní povídky, ještě k tomu tvoje psaní... už jsem ti říkala, jak moc talentovaná jsi? Jestli ne, tak ti to říkám teď: Jsi extrémně moc talentovaná! :)
ily❤

2 Kris Kris | E-mail | Web | 13. listopadu 2015 v 21:34 | Reagovat

Btw! Pokračování by nebylo od věci. O:)

3 Karin Karin | 19. ledna 2017 v 13:31 | Reagovat

Krásné Nouis.************** :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama