Past and present - 5. DÍL

13. března 2016 v 10:17 | Bravery |  Past and present
Hi, guyz. Jsem tady! To není možný, ale po tak dlouhé době jsem se hlavně donutila něco napsat. Jen mě štve, že cokoliv píšu, tak tam najdu aspoň kousek z mýho života, vytáčí mě to. Nemůžu psát o ničem, aniž bych tam nenašla kousek mého života. Uvidíme, jestli se toho zbavím.
Ještě před dnešním dílem chci poznamenat, že dojde k něčemu, zajímavému a celkem očekávám, že asi se to možná nebude číst nejlíp... Uvidíte.
Kris, jediná sweetie, který si čte moje povídky a já si toho moc vážím... Doufám, že se ti tenhle díl bude líbit, když jsi ráda, že nějaký vztah ti dva mají. Věnuji ti ho, jen doufám, že tě moc nezklamu. Love ya.Líbali se dlouho, Stan stále chtěl cítit jeho rty na svých, a když se od něj Louis odtáhl, nesouhlasně zamručel. Po chvíli otevřel oči, sledoval Louisovi oči, které upíraly pohled právě na něj.
"Nejraději bych tě opřel o tuto stěnu a vyšukal ti mozek z hlavy," zašeptal uchváceně Louis a opět přitiskly své rty na Stanovy.

"I takhle se dá říct 'Mám tě rád'," ušklíbl se Stan a kousl Louise do spodního rtu.
"Kočička vystrkuje drápky a škrabe?" Louis se opět odtáhl a provokativně se usmál, "jdeme k nám domů."
"N-nevím, jestli můžu," zašeptal Stan a sklopil svůj pohled k teniskám.

"Můžeš!"
Louis chytl Stana za ruku a vyšli z rohu.♂♂

Louis otevřel dveře malého rodinného domku, kde pobýval se svou rodinou. Vtáhl Stana dovnitř a hned jej přitiskl na dveře, které tím pohybem zavřel, hned se svými rty přisál na Stanovi. Chytl jej za bok a začal couvat, než narazili do pohovky, do které spadli. Stan si obkročmo sedl na Louisův klín a mírně přejel zadkem po jeho rozkroku.
Odpovědí pro něj byl hluboké vzdychnutí do úst a boule, rýsující se v jeho kalhotách.
"Když jsi to způsobil, tak to také spravíš," usmál se Louis a Stan hned pochopil, o co se jedná a nebyl si extra jistý, "na kolena."
Stan na něj zmateně pohlédl, ale jakmile zahlédl jistou jiskru vášně v jeho očí, sklouzl jako omámený na podlahu, na všechny čtyři, a čekal na další pokyny.
"Udělej mě tak, jak si to představuješ ve svých snech, ukaž mi, jak po tom toužíš," naklonil se k němu na chvíli Louis, přičemž si rozepínal knoflík a zip u kalhot.
Za chvíli se Stanovi vyskytl pohled na napnuté trenky z Louisovi erekce. Sundal tedy Louisovi kalhoty až ke kotníku a poté následovali i jeho trenky, které ale stahoval pomaleji.
Bez váhání vzal jeho penis do ruky a párkrát, ještě z nervozity, posunul rukou dolů a nahoru. Po chvilce přidal pusu, olízl žalud a poté si jej vložil do úst a sjel až ke kořenu. Povedlo se mu to hned na první pokus. On sám se divil a uvědomil si, že trénování s banánem pomohlo.
"Jsi šikovný," zašeptal se vzdechem Louis a chytl jej za vlasy, zatímco Stan se stále věnoval jeho údu.
Stále hlavou pohyboval k žaludu a opět ke kořenu a cítil, že se Louis pomalu blíží k vrcholu.

Bez varování se mu Louis udělal do pusy a Stan přemýšlel, jestli sperma spolknout, ale jakmile zahlédl Louisův pohled, který jasně naznačoval, že musí sperma spolknout. Tak to tedy udělal.
"Uch, byl jsi úžasný, oplatím ti to," zašeptal po chvíli vydýchávání Louis a stoupl ze sedačky.

"M-musím jít," Stan se zvedl ze země a rychlým tempem vyšel z Louisova domu.

Nechápal to, co právě udělal.

"Vykouřil jsem Louisovi péro."


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kris Kris | E-mail | Web | 15. března 2016 v 17:40 | Reagovat

Proboha, mám za tebe obrovskou radost, protože už moc žádný ff v češtině ke čtení nemám a tahle patří k mým nejoblíbenějším.
Vítej zpátky, zlato.❤
Je mi Stana tak líto, zda nám ty pochybnosti, kdy pořád přemýšlíš o tom, co jsi udělala špatně.
Těším se na další díl.:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama