Blog

Break.

23. ledna 2016 v 12:35 | Bravery
Nevím, jak bych pořádně měla začít... no, jo... Začalo to tím, když jsem... 13. listopadu poprvé potkala kluka, který mi začal psát, co se změnilo? O čem tu vlastně mluvím?
Chci si dát "menší" pauzu na tomto blogu, mám důvody... pravdivé důvody.

1) Nedostatek času - Gymnázium mě vyčerpává do posledního zbytečku mých sil... usínám nekontrolovaně v hodinách, klíží se mi oči v autobuse... ne, že bych neměla čas jen na psaní, nemám čas na nic... Přijíždím domů o půl paté... Vidím děti z naší vesnice, jak je na kluzišti, ale já tam jít nemůžu, protože na nás učitelé tlačí nonstop... Přestala jsem dokonce i číst, protože to jediné, co si čtu, jsou zápisky z hodin, které se musím naučit.

2) Autorský blok - Když už se najde ta malá chvilka v mém čase... otevřu nějaký sešit, ale nic nenapíšu, nemám nápady, nemám nic, vůbec a to už mě naprosto štve, jelikož mě vždy psaní bavilo a byl to můj cíl do budoucna.

3) One Direction - Dostáváme se k tomu klukovi, kterého jsem zmínila na začátku. Já... ne, že bychom spolu chodili nebo něco takového, ale nemám čas ani sledovat novinky ohledně kluků... oddalují se mi a přibližují se mi jiné styly hudby a jiní interpreti. A proto vlastně celkově, nemám náladu psát povídky o nich.

4) Počítač - Popravdě, píšu tenhle článek z počítaču rodičů... můj se rozbil... a teoreticky už nezachráním všechny soubory, které jsem na něm měla, takže všechny mé nezveřejněné povídky jsou... omlouvám se... v p*deli.

Omlouvám se za všechno a i za to, že musím tuhle pauzu udělat... uvidíme se... někdy.
Vaše Bravery xox

Welcome!

26. října 2014 v 19:02 | Bravery
Ahoj, Hello, Hi, vítejte na mém novém blogu! Mě asi neznáte a ani nepoznáte, ale chtěla bych se s vámi podělit o své příběhy a tím zjistit Váš názor na ně. Budu ráda za jakoukoliv návštěvu, komentář a hvězdičky. :)

Bravery
 
 

Reklama