Larry

Roller coaster

11. června 2015 v 15:03 | Bravery

Hi, poslední dobou mám náladu na psaní povídek, a tak jsem jednu i napsala. Chtěla bych ji celou věnovat Kris, protože jsem jí prostě chtěla poděkovat za hrozně milý komentáře k mým hrozným povídkám.
Takže, Kris, moc ti děkuji za všechny tvoje komentáře a teď už asi víš, porč jsem se tě ptala na tvoji oblíbenou bromanci. :) I když ti za to všechno děkuji úplně hroznou splácaninou, i tak jsem ti hrozně moc vděčná za všechno, děkuji moc. :3

Just try it

8. března 2015 v 14:46 | Bravery
Ehm, nevím, co bych vám mohla říct, možná, nebyly nápady? Jo, asi nebyly nebo spíše byly, ale s blížícími příjmačkami na střední školy se toho na mě vrhá, čím dál víc a já nestíhám ani chodit ven Takže doufám, že mi odpouštíte a budu ráda za upřímné komentáře. :)

Are You Happy?

1. ledna 2015 v 19:09 | Bravery
Eh, no, to je to, když vidím nový téma týdne a mám rozepsanou jednu povídku. Vznikne úžasná slátanina, ale to je jedno doufám, že se Vám bude líbit. Bravery

P.S. Šťastný Rový Nok!

I can't do it!

27. listopadu 2014 v 20:00 | Bravery
Jsem zpátky s další nepovedenou povídkou, asi se vám líbit nebude, mě se nelíbí, ale i tak mi příjde ta představa strašně cute, obrázek s tím moc nesouvisí, ale i tak je cute. Enjoy it!

Coat and Skate

21. listopadu 2014 v 19:56 | Bravery
Jen chci říct, že toto jste už někde možná viděli, ale nebojte, napsala jsem to já, no, jsem celkem mimo z klipu, takže mě nějak nenapadají povídky, ale je možný, že tranvestita může být prostitut? Jen se ptám, když tak mi odpovězte do komentů. Jinak, jak už jsem psala, povídku jsem nenapsala teď, je už trošku starší a je to vlastně napsané podle obrázku a celkově nepovedené. (Jako všechny moje povídky) :)

Hero

27. října 2014 v 19:30 | Bravery
ahojky, dnes tu mám pro vás další povídku a asi na dlouhou dobu poslední, pravděpodobně nebudu mít čas přidávat, nevím, neumím věštit budoucnost, no, já celkem doufám, že ten čas budu mít a co nejdřív napíšu nebo přidám další moji jednodílovku.
K příběhu, je to Larryovka, kterých tady bude převážně dost, vyskytuje se tam krev a já opět doufám, že se bude líbit, budu ráda za upřímný názor.
 
 

Reklama