Past and present

Past and present - 5. DÍL

13. března 2016 v 10:17 | Bravery
Hi, guyz. Jsem tady! To není možný, ale po tak dlouhé době jsem se hlavně donutila něco napsat. Jen mě štve, že cokoliv píšu, tak tam najdu aspoň kousek z mýho života, vytáčí mě to. Nemůžu psát o ničem, aniž bych tam nenašla kousek mého života. Uvidíme, jestli se toho zbavím.
Ještě před dnešním dílem chci poznamenat, že dojde k něčemu, zajímavému a celkem očekávám, že asi se to možná nebude číst nejlíp... Uvidíte.
Kris, jediná sweetie, který si čte moje povídky a já si toho moc vážím... Doufám, že se ti tenhle díl bude líbit, když jsi ráda, že nějaký vztah ti dva mají. Věnuji ti ho, jen doufám, že tě moc nezklamu. Love ya.

Past and present - 4. DÍL

26. října 2015 v 19:54 | Bravery
Oou, guys, hádejte co, můj blog má narozeniny, své 1., jenže já si to nestihla uvědomit, takže nemám žádnou speciální jednodílovku, kterou jsem si slibovala ale mám po dlouhé době další díl PAP, se kterým jsem ojediněle nadšená, takže místo jednodílovky tu máte nový díl, ale slibuji, že zkusím nějakou tu jednodílovku napsat k těm blogovým narozeninám a přidám ji sem, co nejdříve. :)
Kris, klidně si klub založ a já budu doufat, že se ti tenhle díl bude líbit,
protože jsem se snažila, aby byl speciální a jelikož jsem s ním spokojená (což je asi naposledy),
tak ti taky tento díl věnuji, protože prostě, protože, moc ti děkuji za tvoje komentáře,
vždycky hrozně moc potěší. ily ♥

Past and present - 3.DÍL

25. srpna 2015 v 17:51 | PauliaJan
Hi, jsem tu, opět, nedám pokoj, vlastně, kdo by navštěvoavl tuhle stránku, no, spíš bych potřebovala znát váš názor, na všechno, co je na tomhle blogu, na tenhle blog.
V téhle povídce se vše mění a já mám pocit, že nebude moc dlouhá, jako normálně, moje povídky totiž většinou nepřesáhnou ani 10 dílů, prostě mi nejde psát víc, většinou jsou to krátkodílný povídky, nemohla bych psát 30 dílů, to ke mně nejde, protože bych potom měla pocit, že se tam děje všechno pořád dokola a nedává to smysl.
Kris, jediná komentující osůbka, děkuji. ♥ Já prostě nevím, jak reagovat na tvoje komentáře, vždycky mě dostanou a já prostě nevím, co na ně říct, takže jen... doufám, že se ti tenhle díl bude líbit, i když je opět divný, jiný.
A ještě něco k té poslední jednodílovce, nerada dělám pokračování, ale kdybys chtěla. :D ily ♥

Past and present - 2.DÍL

18. srpna 2015 v 13:45 | Bravery
Hi, asi po měsíci a půl jsem zde s novým dílem. Je slabý, (jako všechny) ale líbí se mi poslední scéna, ok, no, jo, líbí, protože to... protože, spoilery. A tu počáteční scénu mi odpusťte, neumím to, promiňte.
Kris, no, není úplně nejdříve, ale je a ta věta se mi taky líbila, a když jsem to vymyslela, taky jsem se smála.
A ta poslední věta, tady je zvrat, doufám, že se ti bude ta splácanina líbit. :)

Past and present - 1. DÍL

8. července 2015 v 21:03 | Bravery
Hi, guyz. Jsem tu po dlouhé době s novým dílem, který, no, nevím, není takový, jaký jsem si představovala, ale nějak mě to psaní dneska chytlo. Užijte si ho a vážně budu ráda za úplně každý komentář.

Kris
, jako kdybych se já neztrácela u všech tvých povídek ve vlastních slovech. Závislá? Neřekla bych. A moc děkuji za tvoje přání k narozeninám. Tenhle díl je pro tebe, i když jsem ho zkazila.

Past and present - PROLOG + INFO

22. června 2015 v 8:00 | Bravery
Hi, mám tu pro vás překvapení. Mám zde 2 povídky za dva dny, gratuluji si a tohle je také moje druhá vícedílná povídka an tomto blogu. Everything is disabled trochu pozastavuji, protže si potřebuji ověřit fakty o prostředí a situaci, o kterých se má v povídce jednat.
Ještě něco, tohle je můj dárek vám k mým narozeninám, takže si to užijte. ;) Trochu k povídce, když mě napadala, neměla být vůbec o tom, o čem je teď, takže to bude vlastně moje první povídka na takovéhle téma, doufám, že to nezkazím.
Enjoy. xx
 
 

Reklama