Slash

Neighbour

29. září 2015 v 20:01 | Bravery
Ahoj, všichni, po asi měsíci se hlásím s "slibovaným" pokračováním jedné povídky, která se tady objevila. Tentokrát můžu říct, že asi od poloviny je to vymyšlené, jelikož pravda byla pro mě velmi krutá, takže se za to omlouvám. A prosím, komentujte, záleží mi na tom a pokud se Toplist nemýlí, tak tento blog navštěvuje dost lidí - za to nesmírně děkuji - ale prosím, bez komentářů nic nedává, proto se tady často nic neobjevuje, nemůžu se ničím nakopnout - díky Kris povídky stále píši, jinak bych s tímhle blogem skončila.
Tak doufám, že si užijete další povídku ze skoro mého života. ;)

Unfortunate

19. srpna 2015 v 17:37 | Bravery
Hi, jsem tu opět, dost brzo a mám taky pocit, že se tady dlouhou dobu potom neobjevím, ale to nevadí. Jde o tuhle povídku, víte o mně vůbec něco? Nejspíš ne (pokud nejste stalkeři a něco jste si o mně nenašli), nechci vám teď říkat fakta o mně, ale zkusím dát najevo něco povídkou.
Abych vám řekla pravdu, celá tahle povídka se stala mě, (dobře, po téhle povídce mě přestanete navštěvovat, pokud to vůbec někdo navštěvuje) takže ano, je podle skutečné události, a proč je v té verzi, kterou můžete vidět na úvodní fotce? Protožemi tahle verze připomíná míň skutečnost.
A proč to sem vůbec píšu, protože se stím potřebuji svěřit, nebaví mě to dusit v sobě a určitým způsobem mi to pomohlo, když jsem dopsala poslední větu.
Omlouvám se, bude to opět pěkně divné dílo a tedy čekám, že to bude asi naposledy, co se dočkám nějakých čtenářů.
Přeji příjemné čtení. Always, Bravery. xox
 
 

Reklama